Last edited by Koha
26.07.2021 | History

5 edition of Dashunija e urrejtja found in the catalog.

Dashunija e urrejtja

Chinese migration people in the reforming era

 • 1100 Want to read
 • 730 Currently reading

Published by Administrator in Koha

  Places:
 • United States
  • Subjects:
  • Koha


   • Download Dashunija e urrejtja Book Epub or Pdf Free, Dashunija e urrejtja, Online Books Download Dashunija e urrejtja Free, Book Free Reading Dashunija e urrejtja Online, You are free and without need to spend extra money (PDF, epub) format You can Download this book here. Click on the download link below to get Dashunija e urrejtja book in PDF or epub free.

   • Short stories.

    StatementKoha
    PublishersKoha
    Classifications
    LC Classifications2008
    The Physical Object
    Paginationxvi, 96 p. :
    Number of Pages85
    ID Numbers
    ISBN 10nodata
    Series
    1nodata
    2
    3

    nodata File Size: 8MB.


Share this book
You might also like

Dashunija e urrejtja by Koha Download PDF EPUB FB2


Prandaj autori i librit, prof. Ku i gjeni keto lajme idjote njehere? Ni Njeri T'mir Po e Pres. But When You Forget Me. A Je Tu e Kuptu Qe Kerkushi Sje Per Mu Veq Po Ta Boj Rrafsh Po Te Thom Kishe Te Du 231.

Se portuguezet u cane nga dashuria per libaneze e marokene ne fakt! Se Nuk Ish Qaq Let Kur Dikujt Jeten Ja Kushton Qaj Dikushi Ta Kthen Shpinen Se Dashnija Si Mjafton. E Di Zemer Qe Um Don Edhe e Di Qe Te Du Po Duhesh Me Kuptu Qe Na Jeten Bashk Smujna Me Qu Duhesh Mem Harru 216.

Përplasjet mes Ben Blushit dhe Klodian Allajbeut/ “Urrejtja dhe dashuria” e Top Channel me Spitalin Amerikan

[ Po Njeriun Shpresa Po e Mban ] 581. skom zemer me te vra po ti lyp plum gjo minut 271. dashuria edhe urrejtja jan 2 ndjenja shum te forta, qe mendoj se kufiri qe i ndan eshte shum shum i holle.

Dashuri Ku Ka Askush So Prefekt Shum Duhet Me Fal Se e Humb Shum Let 195. Guri Mbi Gur e Marojna 1 Ur Masanej Hin Perfuni Edhe Del Permi e pin Do Uj T'qihet Nana e Se Din Prej Kujt. Te Dy Do Te Shkojm Ne Ferr Ti Se e Vrave Nje Zemer Te Pafaj Dhe Un Pse Dashurova Vrasesin e Saj. Dujem Ko Met Dasht Puthem Ko Met Puth Tradhtom Ko Met Vra 214. Nuk Po Thom Qe Krejt i Kom Po Per Ty Krejt i Boj Nese M'tradhton Ta Fali Po Kurr Nuk Ta Harroj. Kush eshte Dashunija e urrejtja e forte?

E Mir e Keq Qajo Qe Jom Po Per Kerkon So Ka M'interereson.

Në kujtim të shkrimtarit të madh, Martin Camaj

E Mos Harro Qe Weq Ty T'Du 211. S'ta Rrasi Edhe Me Kon Me Ylli N'ball 344. Qe Sa KOh Je Tu Prit Qellimin Me Arrit Mu Ne Tok MeM Qit Syt e Tu Me Pa NJe COp Drit 461. A t'kom thon qe ki me mu lut prap ki me dasht mu kon me mu,po loqk sdi a tkom kallxu kur s'tkom dashuru 449.

Nuk Jam Avanturist Qysh Shoqet Te Kan Than Po e Kan Nga Xhelozija Se Atyneve Sjav Kam Dhan 363.